wanna wychwytowa

Sorbent mineralny (sypki) InstaZorb 50l

InstaZorb 5kg

Inowacyjny wielozadaniowy sorbent sypki InstaZorb który jednocześnie odtłuszcza, czyści, suszy i wchłania wszystkie rodzaje płynów, takie jak paliwa, oleje, farby, kwasy, płyny ustrojowe oraz produkty chemiczne.

Rewolucyjna bardzo wysoka wchłanialność: 465% wagi  własnej;

 Gwarancja najwyższej jakości, najniższej ceny,  szczegóły u naszych doradców

 

Kod produktu: SM-InstaZorb

pozostałe zdjęcia

InstaZorb jest produkowany z ekspansywnego minerału wulkanicznego pokrytego opatentowaną substancją powierzchniowo czynną, pozwalającą na przełamanie napięcia powierzchniowego płynu i natychmiastową absorpcję.

Posiada właściwości wchłaniania zanieczyszczeń płynnych o dowolnej lepkości. Zbiera wszelkiego rodzaju płyny chemiczne, mineralne i benzynowe oraz płyny ustrojowe ludzkie, zwierzęce i roślinne. Produkt ten posiada  bardzo duży zakres zastosowania zarówno w przemyśle maszynowym, samochodowym, zakładach przemysłu spożywczego, a także w służbie zdrowia oraz służbach ratowniczych i mundurowych.

Zapewnia szybki, dokładny i prosty sposób na wchłanianie cieczy, w tym bardzo gęstych cieczy, takich jak ciężkie tłuszcze.

Po wchłonięciu powstaje proszek który można łatwo zmieść z każdej utwardzonej powierzchni pozostawiając ją czystą i suchą. Produkt jest tzw.  suchym absorbentem.

InstaZorb nie wykazuje właściwości szkodliwych dla ludzi, zwierząt, roślin, oraz podłoża na którym pracuje. Jest bezpieczny w użyciu. Nie wpływa destrukcyjnie na ziemię. W składzie chemicznym naszego absorbentu nie znajdują się żadne szkodliwe związki chemiczne.

Produkt nie jest łatwopalny oraz toksyczny, nie ulega biodegradacji, co jest pozytywną cecha gdyż substancję którą wchłonie juz nie odda podczas procesu biodegradacyjnego.

Sorbent jest przyjazny i bezpieczny dla środowiska, dlatego ma zezwolenie na użytkowanie w przemyśle spożywczym. Produkcja naszego absorbentu polega na podgrzaniu do wysokiej temperatury pyłu wulkanicznego, a następnie poddania go obróbce chemicznej. Ogromną zaletą tego produktu jest także możliwość zastosowania go w wielu różnorodnych branżach przemysłu.
Produkt działa kompleksowo i nie jest ograniczony do kilku wybranych rodzajów skażenia.

Sorbentem Instazorb można zabezpieczyć i pokryć bardzo duże powierzchnie stosunkowo małą ilością użytego produktu.

Produkt umożliwia przełamanie tzw. napięcia powierzchniowego, dzięki czemu udało się uzyskać bardzo dobre właściwości wchłaniania, znacznie lepsze od innych produktów obecnych na rynku.  Efektem pracy InstaZorb jest zbrylony proszek który łatwo można utylizować.

Niska waga własna oraz łatwość użycia minimalizują  koszty czyszczenia i utylizacji zużytego produktu.

Ze względu na bardzo wysoką wchłanialność InstaZorb nazywany jest SUPER ABSORBENTEM.

(5 kg InstaZorb zastępuje 5-6  dwudziesto kilogramowych worków klasycznego sorbentu sypkiego wytworzonego z ziemi okrzemkowej)


Skrócona charakterystyka:

Produkt posiada ATEST PZHParametry techniczne potwierdzone z CNBOP:

Chłonnośc węglowodorów 230 %

Gęstość nasypowa 140 g/l

Pływalność 96%
możliwość wchłania wielu rodzajów cieczy;

bardzo wysoka wchłanialność: 465% wagi własnej;

właściwości ergonomiczne (50 litrowy worek waży zaledwie 5kg)

produkt nie jest rakotwórczy, nie powoduje pylicy, ponieważ nie zawiera krzemionki;

właściwości ekologiczne, produkt przyjazny środowisku;

niskie koszty utylizacji;niedrażniący;

posiada właściwości antypoślizgowe;

łatwość stosowania i dozowania:

Opakowania handlowe:
Torba 50 litrowa - 5 kg

 

InstaZorb wchłania:

Substancje ropopochodne:
benzyna, olej napędowy i opałowy, paliwo lotnicze;olej hydrauliczny, płyn hamulcowy;olej silnikowy (także przepracowany olej);smary;inne produkty rafineryjne.

Farby:
farby wodne;farby olejne;farby epoksydowe.

Płynne i półpłynne produkty spożywcze:
miody, syropy;masła i oleje roślinne;napoje, ocet, keczup, itd.

Płyny ustrojowe:
ludzkie i zwierzęce;krew, mocz.

Związki chemiczne:
zasady;rozpuszczalniki;herbicydy;kwasy (prócz kwasu fluorowodorowego).

Posiada właściwości przeciwzamarzające.

 

Polecamy filmy demonstracyjne działanie InstaZorb

 

http://www.youtube.com/watch?v=HwYLFo1sCeA

http://www.youtube.com/watch?v=a6DvaBlsmxA

http://www.youtube.com/watch?v=UPn9w7agBVM

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron