Ogranicznik rozlewów, wym. długość 3m x szerokość podstawy 10,5cm x wysokość 5,5cm

Ogranicznik rozlewów, wym. długość 3m x szerokość podstawy 10,5cm x wysokość 5,5cm

Ogranicznik rozlewów, wym. długość 3m x szerokość podstawy 10,5cm x wysokość 5,5cm

Kod produktu: SB-3

pozostałe zdjęcia

zapytaj o produkt

Ogranicznik rozlewów wykonany z elastycznego elastomeru poliuretanowego o wysokiej jakości i dużej wytrzymałości mechanicznej oraz odporności chemicznej na większość związków chemicznych. Produkt ten służy do ograniczania i zabezpieczania szczególnie zagrożonych i chronionych miejsc przed przedostaniem się niebezpiecznych wycieków i rozlewów. Zastosowanie: ochrona studzienek odpływowych i kanalizacyjnych oraz ujęć wody pitnej. Stosowany jest wszędzie tam gdzie magazynowane są substancje niebezpieczne, nawet te najbardziej  agresywne chemicznie. Doskonale sprawdza się jako element zabezpieczający w zakładach pracy, służbach technicznych oraz wszelakich pracach remontowych i serwisowych. Niezwykle solidny produkt wielokrotnego użycia, zapewnia ochronę i możliwość użytkowania przez wiele lat.  Zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i ochronę środowiska naturalnego. Jest niezastąpiony w powstrzymywaniu wycieków i rozlewów. Charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją szczelnie przylegającą do podłoża. Ogranicznik nie przepuszcza wody, oleju ani wielu innych płynnych środków chemicznych. Jest produktem wielokrotnego użycia. Aby zachować go w czystości wystarczy po użyciu przemyć ciepłą wodą z mydłem.

 

Dane techniczne:

Długość 3m
Szerokość podstawy 10,5cm
Wysokość 5,5cm
Kolor żółty

Waga 10,8kg

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron