Profesjonalne zabezpieczenia antypoślizgowe

 
Powierzchnie antypoślizgowe są naszym sztandarowym produktem. Dzięki zastosowanej technologii GRP są lekkie, wytrzymałe oraz co niezwykle ważne, łatwe i szybkie w montażu. Bezwzględnie i w każdych warunkach zabezpieczają przed poślizgnięciem. Samą powierzchnię antypoślizgową tworzy specjalny grysik z tlenku glinu (korund). Jest on niezwykle wytrzymały na ścieranie się oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych czy chemicznych. Możemy dostarczyć go w dowolnym rozmiarze - od najdrobniejszego, który zapewnia komfort chodzenia osobom bez obuwia, po najgrubszy i najbardziej wytrzymały, pracujący pod ciężarem maszyn przemysłowych czy portowych. Nasz grys z tlenku glinu swoją wytrzymałością może jedynie równać się z diamentem przemysłowym i zostawia daleko w tyle konkurencję, która na ogół stosuje dużo mniej wytrzymały węglik krzemu. Antypoślizgowy grysik nakładany jest na powierzchnie wykonane w technologii GRP. Jest to specjalna mieszanka żywicy poliestrowej wzmacniana włóknem szklanym. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania otrzymujemy bardzo mocną, a jednocześnie lekką i łatwą w montażu podstawę. Nasze produkty przede wszystkim charakteryzują się: bezwzględnym zabezpieczeniem przed poślizgnięciem się, niezwykłą trwałością, na którą dajemy wieloletnią gwarancję, lekkie elementy o odpowiednim dopasowaniu są bardzo proste i szybkie w montażu, mogą być montowane na każdy rodzaj nawierzchni (beton, metal, drewno, kamień, plastik, kraty pomostowe), wykazują odporność na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz czynników chemicznych, bardzo łatwa konserwacja - nierdzewne stelaże GRP są praktycznie bezobsługowe, antypoślizgową powierzchnię z grysiku można czyścić dowolnymi środkami chemicznymi, spełniają najbardziej wymagające normy jakości i BHP, zarówno według prawa UE jak i Polski.
sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron