Pojemniki i wózki wysypowe (koleby)

 

Pojemniki wysypowe koleb pod wózek widłowy są specjalnymi urządzeniami stosowanymi w magazynach i przemysłowych miejscach pracy do przenoszenia, przechowywania i opróżniania materiałów sypkich. Są one szczególnie przydatne przy obsłudze materiałów takich jak ziarna, piasek, żwir, sól, nawozy i inne podobne substancje.

Koleby pod wózek widłowy są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły być łatwo zamocowane do wideł wózka widłowego. Mają konstrukcję przypominającą skrzynię z otwieranym dnem lub ściankami bocznymi, które mogą być podnoszone i opuszczane za pomocą wideł wózka. Dzięki temu, gdy pojemnik jest pełny, można go podnieść za pomocą wideł i przenieść do innego miejsca, gdzie można go opróżnić, a następnie ponownie użyć.

Pojemniki wysypowe koleb są bardzo wydajnym rozwiązaniem, ponieważ umożliwiają szybkie i precyzyjne opróżnianie materiałów sypkich w wyznaczonym miejscu. Umożliwiają również łatwe kontrolowanie przepływu materiału poprzez regulację wysokości podnoszenia i kąta nachylenia pojemnika.

Warto zauważyć, że pojemniki wysypowe koleb mogą mieć różne rozmiary i pojemności, co pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i wymagań aplikacji. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcjami producenta i przestrzegać zasad bezpieczeństwa, aby uniknąć wypadków lub uszkodzeń materiałów.

 

Ten tekst lub jego fragmenty są chronione prawem autorskim. Kopiowanie, powielanie lub wykorzystywanie ich w jakiejkolwiek formie, w tym elektronicznej czy mechanicznej, bez wyraźnej zgody właściciela praw autorskich, jest surowo zabronione. Wszelkie naruszenia praw autorskich podlegają odpowiedzialności prawnej i mogą wiązać się z konsekwencjami prawnymi. Prosimy o poszanowanie praw autorskich i skontaktowanie się z właścicielem praw autorskich w celu uzyskania zgody na jakiekolwiek wykorzystanie tego tekstu. Słowik Aleksander CDS 

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron