Wykładziny przemysłowe i zabezpieczenie ruchu

 
W ofercie mat przemysłowych znajduje się także szeroki wybór mat antypoślizgowych dla powierzchni mokrych, zaolejonych i tłustych, które wyraźnie wpływają na bezpieczeństwo pracowników podczas wykonywania ich obowiązków. Oferowane produkty stosowane są z powodzeniem w pomieszczeniach przemysłowych, biznesowych, a także komercyjnych. Stanowią podstawę do projektowania kompleksowych rozwiązań dostosowanych ściśle do potrzeb klienta. Nasi kontrahenci mogą liczyć na fachową pomoc i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie, wysoka jakość obsługi jest dla nas priorytetem. Szeroka oferta produktów CDS bejmuje między innymi maty antypoślizgowe, wycieraczki wejściowe, przemysłowe oraz systemowe. Jako firma stawiamy na wysoką jakość świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów, proponując swoim klientom na całym świecie najszerszy wybór mat i produktów podłogowych. Staramy się także stale poszerzać swoją ofertę o nowe komplementarne produkty. Wierzymy, że dynamiczny rozwój i bieżące udoskonalanie naszej oferty jest kluczem do spełnienia wymagań naszych kontrahentów.
sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron