O firmie

 

Wraz z dynamicznym rozwojem gospodarczym i przemysłowym nasze środowisko naturalne jest coraz bardziej narażone na zagrożenia. Każda działalność gospodarcza, w większym lub mniejszym stopniu, korzysta ze środowiska i może negatywnie wpływać na jego stan.

Ochrona środowiska jest kluczowa i zależy w dużej mierze od technologii i produktów, które są wykorzystywane w tym celu. W kontekście zagrożeń i emisji substancji niebezpiecznych, stosowanie odpowiednich produktów jest niezbędne do zapobiegania i usuwania awaryjnych sytuacji.

Nasza firma aktywnie angażuje się w ochronę środowiska naturalnego i stale dąży do poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy. Naszym celem jest ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, produktów i technologii, które przyczynią się do minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy jesteśmy w stanie wskazać najodpowiedniejsze rozwiązania i dobrać właściwe produkty. Doskonale znamy metody postępowania z substancjami niebezpiecznymi, tak aby nie stanowiły zagrożenia dla ludzi ani środowiska.

Naszym priorytetem jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów, które są rozpoznawalne i cenione w Europie. W tym celu korzystamy z najlepszych rozwiązań firmy Brady SPC, która jest znana z innowacyjnych produktów i technologii z zakresu ochrony środowiska.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów o różnorodnym spektrum działania, spełniających wymagania i zaspokajających oczekiwania naszych klientów. Dążymy do ciągłego doskonalenia naszych produktów i poszukiwania nowych rozwiązań, aby efektywnie chronić środowisko i promować zrównoważony rozwój.

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron