KLIMATYZOWANY KONTENER MAGAZYN substancji niebezpiecznych izolowany termicznie 15m2

WP_20180530_10_46_01_Pro (Kopiowanie)

KLIMATYZOWANY KONTENER MAGAZYN do zewnętrznego magazynowania substancji chemicznych w tym substancji palnych i łatwopalnych pow. magazynowa 15m2.

Kod produktu: 0217

pozostałe zdjęcia

zapytaj o produkt

KLIMATYZOWANY KONTENER MAGAZYN do zewnętrznego magazynowania substancji chemicznych w tym substancji palnych i łatwopalnych pow. magazynowa 15m2.
Kontener z izolacją termiczną 100mm, lakierowany w kolorze RAL-kolor dostępny na życzenie klienta. ( zalecany kolor jasny np. RAL9002 ze względu na nasłonecznienie i nagrzewanie płyt konstrukcyjnych)
Solidna konstrukcja ramowa z profil zamkniętych i kształtowników walcowych, ściany, dach i podłoga izolowana termiczne. 
Grubość izolacji min 100mm, izolacja z niepalnej wełny mineralnej 
Wymiary zewnętrzne podane, bez uwzględnienia dodatkowego wyposażenia.
Dopuszczalne obciążenie dach 110kg/m2
Kontener wyposażony w wannę wychwytową wraz z kratownicą stalową ocynkowaną ,wychwyt 2000L, 
Kratownica umożliwia swobodne poruszanie się ludzi oraz bezproblemową manipulacje ręcznym wózkiem magazynowym. 
Maksymalne obciążenie kratownicy 1000 kg/m2
• Magazyn wyposażony w klimatyzację invektorową, antywybuchową zgodna z ExAtex. Zastosowanie klimatyzacji pozwala na utrzymanie stałej temperatury wewnątrz magazynu w zadanych zakresach bez względu na panujące warunki atmosferyczne na zewnątrz magazynu. 
(Urządzenie klimatyzacyjne działa dwustronnie chłodzi przy wzroście temperatury wewnątrz magazynu, przy temperaturze niższej od zadanej zaczyna nagrzewać wnętrze)
• Magazyn dodatkowo wyposażony w grzejniki rurowe zgodne z ExAtex przeznaczone do pracy w strefach wybuchowych, sterowane termostatami , zapewniające wewnątrz temperaturę dodatnia (min +5°C) w zimie przy -20°C temperaturze na zewnątrz magazynu.
• Oświetlenie wewnętrzne wykonane w technologii antywybuchowej zgodne z EX Atex 
(oprawa na dwie świetlówki 36W wykonaniu jarzeniowym), zapewnia poprawne o świetlnie wnętrza magazynu pozwalające na swobodna pracę z substancjami chemicznymi wewnątrz magazynu. 
Oświetlenie zewnętrze magazynu również wykonaniu ExAtex, sterowane automatyczne za pomocą czujki zbliżeniowej pozwala na bezpieczne otwarcie drzwi jak i zapewnia właściwe oświetlenie powierzchni przed magazynem ułatwiając załadunek lub rozładunek magazynu. 
Oświetlenie może być sterowane automatycznie jak i możemy przełączyć w tryb pracy ręczny. 
• Wentylator techniczny wykonany w technologii antywybuchowej zgodny z ExAtex, wspomaga wymianę powietrza w magazynie EX w przypadku składowania aktywnego 10 wymian powietrza/h,
Wentylator może być sterowany automatycznie (możemy ustawić przewietrzanie magazynu czasowe tzn. np. raz na godzinę wentylator włączy się na 5 minut.) jak i możemy przełączyć w tryb pracy ręczny. 
• Drzwi dwuskrzydłowe o wymiarze 200x200mm otwierane na oścież zamontowane na dłuższym boku centralnie w środku. (jak na załączonym zdjęciu), opcjonalnie możemy wyposażyć magazyn w drzwi przesuwne dopłata 120 pln/netto 
• Dla bezpiecznego załadunku i rozładunku kontener posiada rampę załadowczą

Magazyn dostarczany gotowy do użytku, wykonaną instalacją elektryczną, zamontowanymi urządzeniami technicznymi. 
Przyłącze elektryczne po stronie zamawiającego oraz wykonanie badania uziemienia po stronie zamawiającego. 
Kontener posiada niezbędne dopuszczenia, instrukcję obsługi oraz kompletną dokumentację urządzeń zamontowanych. 
Dokumentację elektryczną wraz z schematem podłączeń urządzeń eklektycznych, wraz z dokumentem potwierdzającym badanie rezystencji zamontowanych urządzeń.

Wymiar zewnętrzny: 
Długość 6m, 
Szerokość: 2,5m, 
Wysokość 2,50m.
Zakres temperatury: +5 do +20°C. 
(zapewniamy temperaturę +5°C. ,przy temperaturze zewnętrznej -25°C)

Na życzenie możemy wykonać magazyn o innych wymiarach. 
Drzwi wejściowe możemy umieścić na dowolnej ścianie. 

Magazyn jako konstrukcja jest samonośna nie wymaga kotwienia do podłoża, wymagamy jedynie aby magazyn usadowić na płaskiej równej powierzchni, wymagany minimalny fundament ( 150 mm) 

 

Na życzenie możemy dostarczyć magazyn o innych wymiarach i innym wyposażeniu, prosimy o kontakt

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron