Kanister na mat. łatwopalne Typ I. - 4L

4775

 Kanister na mat. łatwopalne Typ I. - 4

Kod produktu: 4775

pozostałe zdjęcia

zapytaj o produkt

- Wytrzymały stalowy pojemnik malowany farbą proszkową.  Wyposażony w samozamykającą się pokrywę z podwójnym  zabezpieczeniem przed przedostaniem się płomienia. Stanowi  ono także bezpiecznik ciśnieniowy w przypadku wzrostu  ciśnienia w pojemniku.Bezpiecznik aktywuje się  automatycznie przy nadciśnieniu 0,2-0,35 bar,co  gwarantuje nie tylko obniżenie ciśnienia,ale też  obniżenie temperatury.- Ergonomiczna konstrukcja pojemnika gwarantuje optymalny  rozkład wagi pojemnika podczas prac (przenoszenie,  napełnianie,opróżnianie,itp.).  Pojemniki są certyfikowane w USA wg przepisów o  bezpieczeństwie pracy oraz wg przepisów o manipulacji  z mat.łatwopalnymi (OSHA i NFPA).  Certyfikowane w USA i Kanadzie wg norm FM i UL.
GŁ.WYMIARY (mm) - ø 184x292 POJEMNOŚĆ (l) - 4 WAGA (kg) - 1,5 CERTYFIKAT - FM,UL,ULC 

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron