Sorbent chemiczny, MW, UN perforacja, pudełko, MATA

UN100-E

Sorbent chemiczny, MW, UN perforacja, pudełko, MATA

Kod produktu: UN100-E

pozostałe zdjęcia

zapytaj o produkt

Szybko i skutecznie usuwa przypadkowe wycieki i rozlewy płynnych substancji chemicznych, nawet najbardziej agresywnych kwasów i zasad. Sorbent dwuwarstwowy. Warstwa robocza jest niepyląca, warstwa spodnia wygładzona. Zastosowanie włókniny typu Spunbond zwiększa wytrzymałość i trwałość wyrobu. Obojętny chemicznie, nie ulega degradacji ani też nie wchodzi w niebezpieczne reakcje chemiczne z wchłanianymi płynami. Dzięki perforacji używamy tyle ile aktualnie potrzebujemy, przez co unikamy nadmiernego zużycia i wytwarzania niepotrzebnych odpadów. 

 

Dane techniczne:
Typ UN, rodzaj mata Medium Weight (średnia gęstość) 2-warstwowa, kolor zielony

Wymiary 0,41*0,51m 100 szt. w opakowaniu

Absorpcja 88l

Waga 7,1kg

sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron