Apteczka ekologiczna uniwersalna, przeznaczenie: płyny technologiczne (oleje, płynne smary, woda, chłodziwa, produkty ropopochodne, nieagresywne chemikalia)

Apteczka ekologiczna ADR, substancje chemiczne, żrące, oleje, uniwersalne, rozpuszczalniki, smary, lakiery, apteczka przemysłowa, na budowę, do zakładu pracy, zestaw awaryjny
Kompleksowy zestaw sorbentów do usuwania skutków wycieków substancji ropopochodnych, innych substancji eksploatacyjnych w samochodach. urządzeniach technicznych, maszynach budowlanych, oraz substancji chemicznych (farby. rozpuszczalniki odtłuszczacze itp.) 
Chłonność zestawu ok 25-30L
Skład zestawu:
Pojemnik z przykrywką (pojemnik przeźroczysty), 
sorbent sypki Multisorb 5kg,  (worek lub pojemnik)
sorbent mata 41cm x 51cm - 20 szt.
Sorbent rękaw 122cm długość, 7,6 cm średnica szt. 2 
szufelka + zmiotka - 1 kpl.
Mocny worek na zużyte sorbenty 120L, szt.3
Rękawiczki ochronne - 1 para
Gogle ochronne - 1 para
Instrukcja Użytkowania - 1 szt.
 
Sorbenty posiadają bezterminowy okres przydatności do użycia.
Kod produktu: BU-0001

pozostałe zdjęcia

zapytaj o produkt
Kompleksowy zestaw sorbentów do usuwania skutków wycieków substancji ropopochodnych, innych substancji eksploatacyjnych w samochodach. urządzeniach technicznych, maszynach budowlanych, oraz substancji chemicznych (farby. rozpuszczalniki odtłuszczacze itp.) 
 
sorbent do substancji chemicznych

CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C.

ul. Kwiatowa 12
43-300 Bielsko-Biała
NIP 5472144186
REGON 243047269

tel. +48 33 445 42 06
tel. +48 33 445 42 08
fax.+48 33 445 43 07
e-mail: biuro@cds-bhp.pl
e-mail: biuro@cds.org.pl

Dział Handlowy, Doradztwo Techniczne

+48 797 453 874

Dział Handlowy

+48 797 453 872

Wyślij wiadomość


Wysyłając niniejszy formularz wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę CDS Centrum Dystrybucji Sorbentów S.C. w celu przygotowania i wysłania oferty handlowej, odpowiedzi na zadane pytanie lub w celu zrealizowana innego zgłoszenia złożonego drogą elektroniczną. Pełna informacja dotyczącą przetwarzania danych osobowych w naszej firmie znajduje się w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Warunki handlowe

Zamówienie przesłane do naszej firmy jest dla Kupującego obowiązujące. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędne zamówienie ze strony Kupującego.

Na zakupiony towar udzielamy gwarancji zgodnie z Kodeksem Handlowym. Jeśli nie jest to inaczej wskazane udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji.

Odbiorca jest zobowiązany do kontroli towaru po jego dostarczeniu. Każda wada bądź uszkodzenie towaru powinno zostać wpisane na list przewozowy/dostawczy lub należy sporządzić protokół uszkodzenia towaru/przesyłki, który musi zostać podpisany przez dostawcę przesyłki. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 7 dni od daty doręczenia przesyłki w formie pisemnej. Odbiorca nie ma prawa do ubiegania się o odszkodowania z tytułu strat w zysku pomimo uznania przez Dostawcę reklamacji.

Więcej niż połowa towaru nie znajduje się na naszym stanie magazynowym i jest sprowadzana pod zamówienie Klienta. Jeśli towar nie znajduje się na stanie magazynowym czas dostawy wynosi od 2 do 4 tygodni. Jeśli z jakiegokolwiek powodu Sprzedawca nie jest w stanie dotrzymać terminu dostawy natychmiast informuje o tym Kupującego.

Pozycjonowanie pozycjonowanie stron